Summer sale discount off 50%! Shop Now

Міні Кошик

Power bank NOMI P100 10000mAh "Алiса" червоний
699

Power bank NOMI P100 10000mAh "Алiса" червоний

699,00 грн.
- +
Деталі

Аккумулятор: Li-Pol

Ємність, мАг: 10000

Призначення: планшет, смартфон

Вихідний струм: 1 A, 2.1 A

Колір: червоний

Просте рішення проблем

Для того, щоб у поїздках або відрядженні не виникало проблем з зарядкою Вашого телефону, купіть універсальну мобільну батарею Nomi GAPCHINSKA P100 10000mAh Аліса. Завдяки акумулятору ємністю 10000mAh Ви зможете без проблем заряджати всі свої мобільні пристрої: телефон, планшет або плеєр і надовго продовжити автономну роботу гаджета, коли доступ до електричної мережі відсутнiй.

Зручність використання

Батарея виготовлена з якісних матеріалів, має компактні розміри і невелику вагу. Її легко переносити в сумці або кишені. До того ж це корисний і зручний пристрій має привабливий дизайн, що неодмінно оцінять представниці жіночої статі.

Доповнена реальність

Нове видання в повній мірі відображає фантастичну реальність, створену автором цього захоплюючого тексту. Герої книги оживають на її сторінках завдяки використанню технології доповненої реальності.
«Аліса в країні чудес» з ілюстраціями Gapchinska і додатком Wonderland AR - унікальний проект, оскільки крім розважальної несе і глибоко соціальну функцію. Книга з доповненою реальністю покликана об'єднати різні покоління, допомогти дідусям і бабусям, татам і мамам стати «модними» в очах дітей і в той же час прищепити представникам нової генерації любов до читання паперових книг за допомогою використання доповненої реальності.

Відгуки